Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hydrafacial Cilt Yenileme Sistemi

Hydrafacial Cilt Yenileme Sistemi

Hydrafacial Cilt Yenileme Sistemi

Sağlıklı, güzel bir cilt içini deriyi doğru beslemek, nemlendirmek ve gerekli bakımları yapmak gerekir. Son yıllarda adından çokça söz ettiren hydrafacial yöntemi, özellikle Hollywood yıldızlarının tercihi olarak anılmaktadır.

Sabah dışarıya çıktığımız andan itibaren cildimiz, tüm gün boyunca çevresel faktörlerin etkisi altında kalır. Hava kirliliği, toksinler, rüzgar, güneş gibi çevresel faktörlerin yanında, doğal yaşlanma süreci de eklenerek cilt giderek nemini kaybeder, kolajen ve elastin miktarı azalır. Hydrafacial cilt yenileme sistemi, cildin ihtiyacı olan tüm bakımları tek seansta uygulayarak cilde parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlar. Zengin antioksidan (antioksidanlar ; yaşlanma sürecini hızlandıran, serbest radikalleri nötralize ederek hücre fonksiyonlarını düzenler ve hücrelerin kendini onarma sürecine destek olurlar) cilde dolgunluk veren hyalüronik asit, kolajen ve elastin üretimini arttıran peptidler içererek hücreleri yaşlanmaya karşı koruma altına alan etkili bir anti-aging tedavidir. Herhangi bir iğne enjeksiyonu olmadan sadece vakumlama yöntemi ile işlem gerçekleşmektedir.

Antioksidanlar, hyalüronik asit, peptidlerden zengin serum, vakumlu başlıktan basınçla püskürtülür. Böylece, cilt ölü hücrelerden, siyah noktalardan, aşırı yağdan arındırılmakta ve mikro düzeyde soyulmaktadır. Cildin problemine göre uygun serumlar kullanılarak ince çizgiler, cilt tonu düzensizlikleri, lekeler tedavi edilmektedir.

Her iki cinse ve her yaşa uygulanabilen bu sistem ile ilk seanstan itibaren gözle görünür bir gelişme gözlenir. En hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine, her mevsimde uygulanabilir. Tedavi amaçlı uygulamalarda 1 hafta ara ile 4-6 seanslık kürler önerilir. Sonucun korunması için ayda 1 kere tekrarlanması önerilir. Sadece daha canlı ve sağlıklı bir cilt için bakım amacı ile yapılacaksa ayda 1 derinlemesine temizlik yeterlidir.

Uygulama sonrası özel bir bakım gerekmez, sadece o gün yüz yıkanmamalıdır. İşlem sonrası kişi, iş ve sosyal yaşamına dönebilir. Herhangi bir kızarıklık ve tahriş oluşmaz.

İlginizi Çekebilir  Vücut Estetiği Ameliyatları Nelerdir?

Diğer cihazlardan farkı FDA (The Food and Drug Administration) onayı olmasıdır. Son derece güvenli, konforlu, acısız ve pratik bir yöntemdir.