Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Popo Estetiği

popo estetiği

İDEAL POPO ŞEKLİ NASIL OLMALIDIR?

İdeal popo şekli tüm estetikle ilgili konularda olduğu gibi kişinin bakış açısına göre değişiklik gösteren bir durumdur. Fakat yine de genel kabul görmüş bir popo şekli vardır. Popo estetiği; popo şekli sağa sola taşmayan, yuvarlak hatlı, hafif arkaya doğru çıkık bir popo şeklidir.

İDEAL POPO ŞEKLİNE ULAŞMAK İÇİN NE YAPMAK GEREKİR?

Büyük ve geniş kalçalar için liposuctionla yağ fazlalıkları alınarak şekillendirme yapılmaktadır. Doku azlığı olan durumlarda ise yağ enjeksiyonu ve popo protezleriyle ideal popo şekli oluşturulmaya çalışılmaktadır. Doku sarkması olan hastalarda ise fazla ve sarkmış olan dokunun alınması amacıyla germe işlemi de yapılabilmektedir.

LIPOSUCTION İLE GÜZEL KALÇA NASIL ELDE EDİLİR?

Daha geniş ,dolgun, yayvan kalçalardan liposuction işlemi ile yağ alınmakta, daha kalkık, dik ve diri kalça oluşturmak için gerekli olan bölgelere de hastanın kendisinden alınan yağ enjekte edilmektedir. Böylece kişi daha şekilli, diri, dolgun ve çıkıntılı bir kalça şekline kavuşabilmektedir. İşlem normal liposuction özelliğinde olmaktadır.

POPO PROTEZİ OPERASYONU NASIL YAPILIR?

Popo protezi operasyonları genel anestezi altında yapılmaktadır. Ortalama 1 – 1,5 saat kadar sürmektedir. Orta hattan yapılan bir kesiyle popo protezi uygun plana yerleştirilmektedir. Hastanede çoğunluka 1 gün kalınmaktadır. Yapılan işe göre değişmekle beraber 7-10 gün sonra normal iş yaşantısına dönülebilir.

POPO ESTETİĞİ AMELİYATLARINA BAŞKA ESTETİK AMELİYATLAR EKLENEBİLİR Mİ?

Popo estetiği ameliyatları sırasında uygun hastalara meme küçültme veya büyütme, karın germe, liposuction ve diğer estetik ameliyatlar aynı seansta tek bir anesteziyle kombine olarak yapılabilmektedir. Böylece tüm ameliyatlar için ayrılacak ortak bir sürede iyileşme tamamlanmış olmaktadır.

İlginizi Çekebilir  Bacak Estetiği